Datum: | Název: | Místo konání: | Čas: |
---|
2.4.2024 | Koncert saxofonové třídy M. Jermáře | sál Oáza | 18:00 - 20:00 |
4.4.2024 | Koncert k výročí Bedřicha Smetany - pěveckého odd. | sál Oáza | 18:00 - 20:00 |
9.4.2024 | Koncert "Filmové melodie" Waserkové - 2.A | sál K | 18:00 - 20:00 |
10.4.2024 | Pocta K. Krylovi - koncert pop oddělení ve spolupráci se ZUŠ Teplice | sál ZUŠ Teplice | 18:00 - 20:00 |
10.4.2024 | Koncert absolventů (M. Švarcová, M. Prokop) | sál Oáza | 18:30 - 20:00 |
16.4.2024 | Koncert trombonové třídy (M. Černý) | sál Oáza | 18:30 - 20:00 |
16.4.2024 | Koncert v rámci módní přehlídky v Monopolu - pop odd. - (zvučení přehlídky od cca 17 h.) | Monopol horní restaurace | 19:30 - 20:30 |
17.4.2024 | Partnerský koncert se ZUŠ Teplice (zobcové flétny) | sál Oáza | 18:00 - 19:00 |
18.4.2024 | Koncert absolventů - Michaela Shejbalová, Veronika Pavlisová (klasický zpěv, klavírní doprovod I. Lorenc) | koncertní sál lázeňského domu BEETHOVEN | 19:00 - 21:00 |
23.4.2024 | Koncert absolventů - Sára Chvílová a Daniela Klapková - klarinet, Trio Sathea ad. | koncertní sál lázeňského domu BEETHOVEN | 19:00 - 21:00 |
24.4.2024 | Absolventský koncert Vítězslava Kojzara (klavír) | sál K | 18:00 - 20:00 |
30.4.2024 | Vyhlášení osobnosti roku 2023 Ústeckého kraje v Zahradním domě v Teplicích. | Zahradní dům Teplice | 18:00 - 19:00 |
2.5.2024 | Absolventský koncert Aleše Nováka (klavír) | sál K | 18:00 - 20:00 |
21.5.2024 | Koncert klavírního oddělení k roku české hudby | sál K | 18:00 - 19:30 |
22.5.2024 | Koncert absolventů oddělení bicích nástrojů | sál K | 18:30 - 20:00 |
24.5.2024 | Koncert Big bandu v Mušli - zahájení lázeňské sezony | Šanovká Mušle | 16:30 - 18:00 |
24.5.2024 | Koncert pěvecké třídy B. de Nunes-Cambraia, Divadlo K. Hackera, Praha | Divadlo K. Hackera, Praha | 18:00 - 20:00 |
28.5.2024 | HUDBA DO ULIC 2024 | | 7:00 - 8:00 |
29.5.2024 | HUDBA DO ULIC 2024 | | 7:00 - 8:00 |
30.5.2024 | HUDBA DO ULIC 2024 | | 7:00 - 8:00 |
4.6.2024 | Koncert oddělení populárního v Šanovské Mušli | Šanovká Mušle | 16:30 - 18:00 |
5.6.2024 | Koncert Laureátů soutěže Camerata v rámci Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena na zámku v Děčíně | zámek Děčín | 19:00 - 21:00 |
9.6.2024 | Koncert (open air) dixielandu a jazzového comba v Mostě na Hněvíně | Hněvín u Mostu | 18:00 - 19:00 |
11.6.2024 | Hommage a Věra Vlková - vzpomínkový koncert | sál K | 18:00 - 19:30 |
18.6.2024 | Koncert Big bandu v Šanovské mušli | Šanovká Mušle | 16:30 - 18:00 |
18.6.2024 | Koncert 2. ročníku - Waserkovi | sál K | 18:00 - 20:00 |
19.6.2024 | Absolventský koncert, Markéta Černá, zobcová flétna | bude upřesněno | 18:30 - 19:30 |
20.6.2024 | Absolventský koncert Anny Králové (zpěv) | OÁZA | 18:30 - 20:00 |
27.6.2024 | Polská krev - opereta, Krušnohorské divadlo Teplice | Krušnohorské divadlo Teplice | 19:00 - 22:00 |
4.12.2024 | Vánoční koncert Big bandu, host - Jan Smigmátor, Estrádní sál DK Teplice | Estrádní sál DK Teplice | 19:00 - 21:00 |
14.12.2024 | Vánoční koncert - J. J. Ryba: Česká mše vánoční, divadlo Žatec | Žatec - divadlo | 19:00 - 22:00 |
15.12.2024 | Vánoční koncert - J. J. Ryba: Česká mše vánoční - Kostel sv. J. Křtitele Zámecké náměstí Teplice | Kostel sv. Křtitele Teplice, Zámecké náměstí | 19:00 - 22:00 |
3.6.2025 | Koncert symfonického orchestru konzervatoře "VIVA LA VIDA" - Hudební festival Ludwiga van Beethovena, Teplice | Dům kultury Teplice | 19:00 - 20:30 |